Hakkımızda

Amatör ruh ve profesyonel yaklaşımla, “Kendi çocuklarımıza yedirmediğimiz ürünleri başkalarının çocuklarına yedirme hakkımız olmadığı prensibiyle” gıda sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Bursa merkezli olarak peynir, tereyağı diğer süt ürünleri ile kahvaltılık tüm ürünlerin perakende ve toptan satışını yapıyoruz. Bereketli ülkemizin dört bir köşesinden doğal ve yöresel lezzetleri sizler için tedarik ederek taze ve hijyenik olarak sizlere sunuyoruz.

Sattığımız ürünlerin doğal olmasına ve içeriğine özen gösteriyoruz.
Doğal mayalı peynirler (doğal şirden peynir mayası), katkısız tereyağları, organik süzme ve petek bal, ev yapımı reçel, pekmez marmelat, ev yoğurdu gibi doğal ve ev yapımı ürünleri Ahyar Şarküteri’de bulabilirsiniz.

Bursa’da doğal kahvaltılık ürünleri 24 saat içerisinde (öncelikle aynı gün) kapınıza kadar getiriyoruz. Diğer illerimize de ertesi gün kargo ile gönderiyoruz.

Online satışlarımızda vermiş olduğunuz Siparişleriniz Şarküterimizden kendiniz alıyormuş gibi isteğinize göre taze bir şekilde hazırlayarak paketleyiyoruz.

Ayrıca Kahvaltı salonları, restaurant ve şarküterilere toptan satış hizmetimizde bulunmaktadır. Toptan satış için lütfen iletişime geçiniz.

× WhatsApp